Zülfü Livaneli Huzursuzluk Pdf Tanıtım

OKUYAN: 965 - Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:47


Zülfü Livaneli Huzursuzluk Pdf Tanıtım

Zülfü Livaneli Huzursuzluk Pdf Tanıtım konusuyla sizlerleyiz. Siz değerli kitapseverler için her ay düzenleyeceğimiz ayın kitapları yazılarıyla bundan böyle sizlerle olacağız.

ISBN: 978-605-09-3982-8
Sayfa Sayısı: 160
Ebat: 13.5×19.5 cm
Yayın Tarihi: Ocak 2017
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 15.00 TL

Zülfü Livaneli Huzursuzluk romanıyla yine yapmış yapacağını. Gerçekten mükemmel bir anlatım, müthiş bir kurgu ve zevkle okuyacağınız bir roman ortaya çıkmış. Zülfü Livaneli romanlarını daha önce okuyan arkadaşlar da bilirler ki Livaneli müzisyen kimliğinin yanında bir de romancı kimliği edinmiştir. Sadece roman yazan birçok insandan daha sağlam ve daha okunası kitaplar yazmaktadır kendisi.

Zülfü Livaneli Huzursuzluk Pdf olarak sitemizde bulunmamaktadır. Biz sadece bir tanıtım metni hazırlıyoruz ve siz değerli ziyaretçilerimizin bu tanıtımlar vasıtasıyla yeni çıkan romanları okumalarını ve bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız.

Yayın tarihi 2017 yılının ocak ayı olan Huzursuzluk Romanı yazımızı yayınladığımız tarih itibariyle kitapyurdunda en çok satan kitaplar arasında en üst sırayı almıştır. Toplamda 160 sayfa olan Huzursuzluk Romanı için yapılan birkaç yorumu sizlerle paylaşmak isteriz.

kaanuğur:  huzursuzluk adi gibi okudukca huzursuzlandim şükrettim , parçalandı m, hangi inanctan olursak olalim hepimiz insaniz on yargilarimizi yendigimiz an mutlu olabiliriz.dogu bati farketmemeli bu kitaptakilerin hepsi gercek heryerde şiddet var canim yandi hemde çok.ivaneli kalemine yuregine sağlık bir nebzede olsun farkindaligimizi ön plana cikardin.
gözde özkur: biraz önce bitirdim. tek kelime ile muhteşemdi.ilk defa Livaneli kitabı okudum ve çok etkilendim. yorumlardan etkilenip almıştım, iyiki de almışım dediğim kitaplardan. güncel olayları çok güzel kaleme almış olup, insanı kendisini de sorgulamaya itiyor.bir solukta merakla okuyacağınız bir kitap.
Tuceekaya: Şuan dünya da var olan gerçek olaylardan esinlenilmiş insanların dinine göre ayırtedilmemesi gerektiğini anlatan ve maalesef terörden canı yanmış insanları bir nebze anlamamızı sağlayan muhteşem bir kitap bir çırpıda okunuyor emeğine sağlık Livaneli…

Zülfü Livaneli Huzursuzluk Pdf Tanıtım

İstanbul’un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin’in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin’e gider. Onun, önce sevdaya sonra ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp Amerika’da sona ermiş hayatını araştırmaya koyulur. Böylece âdeta bir girdabın içine çekilir, tutkuyla ve hırsla gizemli bir kadının peşine düşer.

Harese nedir, bilir misin? Develerin çölde çok sevdiği bir diken var. Deve dikeni yedikçe ağzı kanar. Tuzlu kanın tadı dikeninkiyle karışınca bu, devenin daha çok hoşuna gider. Kanadıkça yer, bir türlü kendi kanına doyamaz… Ortadoğu’nun âdeti budur, tarih boyunca birbirini öldürür ama aslında kendini öldürdüğünü anlamaz. Kendi kanının tadından sarhoş olur.

Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmünü misliyle yaşamış Ezidi kızı Meleknaz’ın ve kelamın çocuklarının hikâyesi… Livaneli okuru, sevda ile acının iç içe geçtiği bir Ortadoğu gerçeğiyle buluşturuyor.

Yayın Tarihi 2017-01-17
ISBN 6050939828
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.