Okumak İçin Bir Kitabı Kullanmak Nasıl Sağlanır Sağlıklarınızı İyileştirebilir

OKUYAN: 28 - Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:01

[ad_1]

Ne sıklıkta eğitim alıyorsanız boyun, boğaz ağrısı, bilek, parmak ve göz yorgunluğunuz olur mu? Muhtemelen hatırlayabildiğinizden daha fazla zaman.

Okurken ağrılar ve ağrılarla sonuçlanmamızın sebebi, çoğu masamıza veya masamıza yaslanmış, uzun süredir ağır metin kitapları işlemekle eşzamanlı olarak denemektir. Okuduğumuz şeylerin notlarını yazın.

Duruşumuz zayıftır ve sonuç olarak sırtımız ve boynunuz sıkıntı çeker. Masamıza girip çıkmakta olan ağır metin kitapları en güçlü bilekten bile vazgeçebilir, bu nedenle masalarımızdaki oturumlardan sonra gergin hissetmek şaşırtıcı değildir.

Bunun olması gerekmez. Bir çıkış yolu var ve çok basit. Tek yapmanız gereken, okumak için bir kitap standı kullanmaktır. Bunlar şaşırtıcı cihazlardır. Çok basit ve açık söylentiler ve şimdiye kadar birini kullanan herkes, birinin kullanılmasından elde edilen faydalara şaşırdı. Kitabın en yeni kullanıcıları, başta biri olmaksızın nasıl yönettikleri konusunda merak ediyorlar.

Kişisel zevkinize göre kullanmak için neyi tercih edeceğinize bağlı olarak farklı şekil, renk ve boyutlarda geliyorlar.

Öğrenci iseniz ve bir defada birden fazla kitaba başvurmanız gerekiyorsa, aynı anda birkaç kitap tutacak standların yanı sıra okurken rahat edebilmeniz için yükseklik ve açıyı ayarlamanıza izin verin. Bazıları kitabın bir yüzüne, not defterinizin diğer tarafa yerleştirilmesine izin verecek kadar büyük, not almayı kolaylaştırıyor.

Aşçı kitabı tutacak ve koruyacak diğer kitap stantları var. Mutfağı her zaman orada ve sonra kullandığınız tarif veya tarifleri almanızı sağlar. Bazıları aynı anda birkaç kitap açmanıza izin verir, böylece bir defada birden fazla tarif üzerinde çalışabilirsiniz. Sayfaları açık tutmak için klipler ile yerinizi kaybetmeyeceksiniz.

Ve kitap stantları sadece basılı kitaplar için de değil. Ayrıca elektronik okuyucunuz için de alabilirsiniz. İster bir iPad, kindle, kuytu ya da her neyse şüphesiz sizin için uygun bir sahibi. EBook'ları okumak için bir iPad kullanırsanız, hiç şüphesiz, herhangi bir süre bekletmek oldukça ağır bulacaktır.

Kitabınızı nereden veya ne kullanırsanız kullanın, okumayı şimdiye kadar olduğundan çok daha rahat ve sağlıklı bir şekilde yapacaktır.

]

[ad_2]

Source by Duncan Smith

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.