Motivasyon Şarkıları Her yaştan çocuklar için

OKUYAN: 94 - Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:08

[ad_1]

Motivasyon Şarkıları her yaştan çocuklarda zihin, beden ve ruh için iyidir. Benim gibiyseniz, motive edici şarkı dinleyerek 40 yaşına bakan bir çocuk, günün ortasında tüm ruh halimi değiştirerek, beni ayağıma getirip beni dansa davet ederek toplama ihtiyacını buluyor. Ve daha da önemlisi, kendi çocuklarım için, motivasyon şarkıları uzun yıllar boyunca güçlü anılar yaratacak değerli hayat dersleri verir.

Bir şarkı pozitif ve cesaret verici bir mesaj içeriyorsa motivasyoneldir. Örneğin, "Gerçekten istersen elde edebilirsiniz, ancak deneyin" gibi sözler, kararlılığın ve zorlu çalışma fikirlerini önerir. Bununla birlikte, bazı şarkılar zihni serbest bırakan ve vücudunu hareketlendiren, "Rocky" dizisindeki "Gonna Fly Now" tema şarkısında olduğu gibi iyimser bir ritmi olabilir. O canlandırıcı boynuz aranjmanı, o rock gitar solosu ile birlikte, oh ve o tel hareketi o kadar güçlü ki, kalkın ve gitmesi için ekstra enerji itin.

Hatta okul öğretmenleri, doğru müziğin Arzu edilen bir atmosfer yaratarak öğrenmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur ve çocuklar için aktivitelere enerji verir. Aynı zamanda, dikkatlerini arttırmaları, hafızalarını geliştirmeleri, gerginlik çekmeleri ve çok daha fazlası için onlara yardımcı olabilir.

2 küçük çocuktan oluşan bir anne olarak, motivasyona dayalı şarkıların, onlara tekrar etmelerini veya şarkı söylemelerini duymaktan utanmayacağınız olumlu sözler de verdiğini de düşünüyorum. Sonuç olarak, ebeveynler için motivasyonel sözler, Prenses Tiana'nın "Neredeyse Var" bölümünde söylediği hayatı "denemeler ve sıkıntılar" hakkında öğretirken kullanmak için bilgeliğin sözcükleri haline gelir (Bkz. AŞAĞIDAKİ GÖRÜN). Esas olarak, ilham veren tırnak gibi çalışıyorlar. Ancak, dinleyicinin kafasına takılıp tekrar unutulmaya devam edebildikleri için, motivasyon şarkıları o kadar güçlüdür!

Neyse ki motivasyon şarkıları her türde ve eski bir dizi sanatçıdan bulunabilir Ve yeni, popüler ve o kadar popüler değil. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var olsa da, burada çocuklarımı tanıştırdığım birkaç örnek var. Bunlar belirli bir sıraya göre değildir.

1. Dr. John tarafından söylenen "Pozitifliği Vurgulayın", The Mighty Ducks filminde yer alan eski standardın son derece stilize edilmiş bir versiyonudur. Bu, onları, aynı adı taşıyan bir kilise vaazından esinlenildiği bildirilen Harold Arlen'in orijinal olarak yazdığı çok iyi bilgeliğe şarkı söyleyerek bırakıyor.

2. "Uçabiliyorsun, uçabiliyorsun, uçabiliyorsun!" Peter Pan'dan sevilen bir Disney klasiği. Karizmatik "eski okul" cazibesi bu yılların hepsinden sonra hala yenileniyor.

3. "Yaptık!" Dora'dan Explorer serisi başarı sadece bir kutlamadır. Bu inkar edilemez bulaşıcı bir vuruş ve her zaman ayağınızı dans ettirmenizi sağlar.

4. Ziggy Marley'nin "Walking Tall" adlı ve Paul Simon'la birlikte olan babası pozitif lirik geleneğinde yazılmış yeni bir akordu. Burada öğretilen önemli bir ders var ve bir hit haline geleceği kadar şirin bir şekilde yapıldı!

5. Annie Original Broadway Oyuncularından Alicia Morton'un söylediği "Yarın" Benim için orada büyüyen sözleri hatırlayabilirim ve diğer çocukların onları eşit derecede cesaretlendirici bulmalarını umabilirim.

6. James Baskett'un söylediği "Zip-a-Dee-Do-Dah", çocuklarımın arasında henüz favori olmasa da, büyükanne onu seviyor ve her arabamızdayken ilk isteği budur. Belki Miley Cyrus versiyonunu seçmeliydim ki … beni yönlendiriyor …

7. Miley Cyrus'un "Tırmanışı", 3 yaşındaki kişinin en çok sevdiği film. Bu alanda da büyük bir mesaj var. Ancak, umurunda bile değil! Hannah Montana!

8. Smash Mouth'un "All Star", doksanların sonlarından kalma klasik bir metne sahip olmasıyla birlikte, sayısız film, reklam ve "en iyi" derlemelerde zaten yer almış sağlıklı ve yaşlanmayan bir mesaj. Seni sadece ayağına getirmekle kalmaz, aynı zamanda çocukların ağzını benlik saygısını ve iç güvenini artırabilecek harika kelimelerle doldurur.

9. Bob Marley tarafından yazılan "Üç Küçük Kuşlar", pek çok insanın evine giren bir reggae klasiği … "Endişelenme bir şey … her küçük şey de yoluna girecek." Buraya zaman zaman kimin girmesine gerek yok? Çocuklar için harika bir şarkı ve kesinlikle yaşamak için şarkı sözleri var.

10. Julie Andrews'ın "En Sevdiğim Şeyler" her şeyden önce her zaman mükemmel bir ses efekti! O notlara çarpıp elinden geldiği kadar elinde tutuyor. Ancak bu popüler standardın yorumunda, dökümanlarda kendini hisseden herkese açık bir çözüm getiriyor … En sevdiğiniz şeylerin bir listesini yapın. Onlara ihtiyaç duyduğunuzda onları çekin ve havanız üzerinde mucizeler yaratmasına izin verin. Harika fikir!

11. Disney'in yeni The Princess and the Frog filmindeki Anika Noni Rose'un "Neredeyse Var" adlı filmi bu yıl bir Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. Karar vermeyle ilgili önemli bir mesaj iletirken şarkı söylemek çok kolay.

Unutulmaması gereken önemli nokta, biraz dinlemek ve dinledikleri şeyleri seçmek için zaman ayırmaktır. Bunları kaç kez bitirmeyi sürdürmek için motive kalmaya yardımcı olmak için böyle bir melodiye ihtiyaç duydunuz? Tıpkı izlediklerini izledikleri gibi ebeveynler, çocuklarının zihnine nüfuz eden fikirleri ve imgeleri kontrol altına alma konusunda birtakım güç kazanabilirler. Ayrıca, onları müzikle olumlu fikir ve imgelerle besleyerek, ebeveynler çocuklarını daha güçlü, daha bağımsız ve başarılı bireyler haline getirecek şekilde programlayabilir. Oldukça serin, ha?

Ve CHEAP'ten bahsettin mi? Amazon, Ziggy Marley'in "Walk Tall" ı yalnızca ÜCRETSİZ olarak listelemekle kalmıyor, her bir indirme yalnızca bir parça 0,99 sent. Ve, 11 şarkıdan oluşan bir koleksiyon için, yaklaşık 9.90 dolara toplandı. Şimdi bu bir pazarlık! Evinizin rahatlığını bırakmanız bile gerekmiyor. Anlık olarak indirir ve birkaç dakika içinde çocuğunuza açabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, motivasyon şarkıları, çocuğunuza sıkı çalışma, disiplin, kararlılık ve başkalarına saygı hakkında eğitmek için eğlenceli, kolay ve ucuz bir yoldur. Daha. Ve ebeveyn olarak, bu yapabileceğimiz en önemli çalışmadır ve motivasyon şarkıları onu "en keyifli şekilde" yapmamızı sağlar

[ad_2]

Source by Jennifer Washington

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.